DERS PROGRAMI

EĞİTİM FAKÜLTESİ

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

2018- 2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI

 

DERSİN KODU VE ADI

ÖĞRETIM ELEMANIN ADI

Haf.

saati

Salon

No

Dersin Günü ve Saati

P.tesi

Salı

Çarş.

Perş

Cuma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

MB104 Eğitim Psikolojisi

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

2

A210

 

 

13-15

 

 

MB103 Eğitim Felsefesi

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

2

AZ01

 

 

10-12

 

 

GK102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

GK104 Yabancı Dil II

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

GK106 Türk Dili II

ERUZEM

3

 

 

 

 

 

 

SÖP102 Çevre Eğitimi

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa HAMALOSMANOĞLU

2

A210

 

 

15-17

 

 

SÖP104 İlkokulda Temel Fen Bilimleri

Doç. Dr. Emine GÜNERİ

3

A210

 

 

 

13-16

 

SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

2

A210

 

 

 

8-10

 

SÖP102 Temel Matematik II

Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ

2

A308

 

16-17

 

16-17

 

SÖP104 Genel Kimya

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

2

A101

 

 

 

13-15

 

SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

2

A210

 

 

 

8-10

 

SÖP108 Genel Coğrafya

Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR

2

A308

 

 

8-10

 

 

SÖP110 Bilgisayar II

Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU

4

Bil. Lab.

 

 

13-17

 

 

SÖP112 Türkçe II: Sözlü Anlatım

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

SÖP114 Yabancı Dil II

ERUZEM

3

 

 

 

 

 

 

SÖP116 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tar. II

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

SÖP118 Eğitim Psikolojisi

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

3

A210

 

 

13-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

SÖP202 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bil.

Okt. Nesibe Didem KOÇAK

2

AZ01

 

 

 

15-17

 

SÖP204 Çocuk Edebiyatı

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

2

AZ01

13-15

 

 

 

 

SÖP206 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği

Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR

3

A210

8-11

 

 

 

 

SÖP208 Sanat Eğitimi (A Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

3

BZ05

 

 

 

 

13-16

SÖP208 Sanat Eğitimi (B Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

3

BZ05

 

 

 

 

9-11

SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (A Gr.)

Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY

2

A308

 

 

13-15

 

 

SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (B Gr.)

Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY

2

A308

 

 

15-17

 

 

SÖP212 Müzik Öğretimi (A Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç AYCAN

3

A101

 

 

 

 

9-12

SÖP212 Müzik Öğretimi (B Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç AYCAN

3

A110

 

 

9-12

 

 

SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (A Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

3

S.S

 

13-16

 

 

 

SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (B Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

3

D.S

 

 

 

9-12

 

SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

3

A308

 

 

9-12

 

 

SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (B Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

3

AZ01

 

13-16

 

 

 

SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A110

 

 

15-17

 

 

SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A110

 

 

13-15

 

 

SÖP220 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı

Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU

4

AZ01

 

8-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II

(A Gr.)

Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

3

A101

 

 

9-12

 

 

SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II

(B Gr.)

Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

3

A101

 

 

13-16

 

 

SÖP304 Türkçe Öğretimi (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

3

BZ05

 

9-12

 

 

 

SÖP304 Türkçe Öğretimi (B Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

3

BZ05

 

 

9-12

 

 

SÖP306 Sosyal Bilgiler Öğretimi

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

3

A210

13-16

 

 

 

 

SÖP308 Matematik Öğretimi II (A Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ

3

A101

 

13-16

 

 

 

SÖP308 Matematik Öğretimi II (B Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ

3

A101

 

9-12

 

 

 

SÖP310 Erken Çocukluk Eğitimi

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

AZ01

 

 

 

13-15

 

SÖP312 Sınıf Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

2

AZ01

8-10

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Murat KARABULUT

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

1

Ofis*

 

 

 

15-16

 

Öğr. Hacer GÖZBAŞI

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (C Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

1

Ofis*

 

 

 

 

8-9

Öğr. Bekir DAŞRUN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (D Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

1

Ofis*

 

 

 

 

8-9

Öğr. Sıdıka AYDIN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (E Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

1

Ofis*

 

 

 

 

9-10

Öğr. Arslan KÖSE

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (F Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

1

Ofis*

 

 

 

 

10-11

Öğr. Nuray ÇETİN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (G Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

1

Ofis*

 

 

 

13-14

 

Öğr. İsmet TEMEL

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (H Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

1

Ofis*

 

 

 

14-15

 

Öğr. Yener BOYNUEĞRİ

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (I Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

1

Ofis*

 

 

 

15-16

 

Öğr. Ömer ALTUNER

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (J Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

1

Ofis*

 

 

 

13-14

 

Öğr. Şükrü ÜNTAN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (K Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

1

Ofis*

 

 

 

14-15

 

Öğr. İskender BAYDEMİR

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (L Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

1

Ofis*

 

 

 

15-16

 

Öğr. Şerife BÜYÜKSUNGUR

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (M Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU

1

Ofis*

 

 

 

13-14

 

Öğr. Nalan GÜVEN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (N Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Döndü KESER

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (O Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

1

Ofis*

 

 

 

 

8-9

Öğr. Tahsin AYHAN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (P Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

1

Ofis*

 

 

 

 

16-17

Öğr. Erdal SİTTİ

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (R Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Şener ALKAN

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (S Gr.)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

1

Ofis*

 

 

 

 

8-9

Öğr. Nuran KOYUNCU

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (T Gr.)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

1

Ofis*

 

 

 

 

9-10

Öğr. Ülkü KALIPÇI

4

 

 

 

 

8-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (U Gr.)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

1

Ofis*

 

 

 

 

10-11

Öğr. Mukadder ŞAHİN

4

 

 

 

 

8-12

 

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

SÖP402 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

2

A210

 

 

10-12

 

 

SÖP404 Cumhuriyet Tarihi

Prof. Dr. Cevdet KIRPIK

2

A210

 

10-12

 

 

 

SÖP406 İlköğretimde Kaynaştırma

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Emin ÖZTÜRK

2

A210

 

13-15

 

 

 

SÖP408 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

2

AZ01

 

 

15-17

 

 

SÖP410 Rehberlik

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

3

AZ01

 

 

 

9-12

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

Ofis*

 

 

 

 

 

Öğr. Fuat ERKMEN

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

Ofis*

 

 

 

 

 

Öğr. Oğuz Alparslan ZOROĞLU

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (C Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

2

Ofis*

 

 

 

15-17

 

Öğr. Ayten ŞAHİN

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (D Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

2

Ofis*

 

 

 

13-15

 

Öğr. Ayşe ÇÖL

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (E Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

2

Ofis*

 

 

 

 

13-15

Öğr. Ahmet ÇOŞKUN

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (F Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

2

Ofis*

 

 

 

 

15-17

Öğr. Emine KARA

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (G Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

2

Ofis*

 

 

 

 

8-10

Öğr. Fatma KAHRAMAN

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (H Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

2

Ofis*

 

 

 

 

10-12

Öğr. Mehtap YÜKSEL

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (I Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU

2

Ofis*

 

 

 

 

8-10

Öğr. Özlem ÖZTÜRK

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (J Gr.)

Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU

2

Ofis*

 

 

 

 

10-12

Öğr. Servet ATABEY

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (K Gr.)

Arş. Gör. Sümeyye DERİN

2

Ofis*

 

 

 

 

8-10

Öğr. Buket YILDIRIM

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (L Gr.)

Arş. Gör. Sümeyye DERİN

2

Ofis*

 

 

 

 

10-12

Öğr. Fatma PEKER

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (M Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

2

Ofis*

8- 10

 

 

 

 

Öğr. Hacer TİPİ

6

 

 

 

 

 

9-12

13-16

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (N Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

2

Ofis*

10-12

 

 

 

 

Öğr. Mustafa EROĞLU

6

 

 

 

 

 

9-12

13-16

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (O Gr.)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

Ofis*

 

 

 

 

13-15

Öğr. Mustafa TEMİZER

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (P Gr.)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

Ofis*

 

 

 

 

15-17

Öğr. Recep YÜCE

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (R Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur TURAN

2

Ofis*

 

 

 

 

8-10

Öğr. Yusuf KAHYA

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (S Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur TURAN

2

Ofis*

 

 

 

 

10-12

Öğr. Abidin KILINÇER

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (T Gr.)

Arş. Gör. Rabia ASAL

2

Ofis*

 

 

 

 

8-10

Öğr. Mehmet TURGUT

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (U Gr.)

Arş. Gör. Rabia ASAL

2

Ofis*

 

 

 

 

10-12

Öğr. Mehmet Duran GÜLTEKİN

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (V Gr.)

Arş. Gör. Dr. Ebru EZBERCİ ÇEVİK

2

Ofis*

 

 

 

 

8-10

Öğr. Necla SAKICI

6

 

9-12

13-16

 

 

 

 

SÖP414 Bilgisayar Destekli Öğretim (S)

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ

2

Bil.Lab

 

 

13-15

 

 

SÖP418 Aile Eğitimi (S)

Doç. Dr. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

A308

 

 

13-15

 

 

SÖP426 Türkçenin Güncel Sorunları (S)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A210

 

15-17

 

 

 

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.

       

           05/02/2018

 

                                                                                                                                                                             Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

                                                                                                                                                                                    Bölüm Başkanı