SINAV TAKVİMİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
1. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
04.11.2019 Tüm Sınıf MB101 Eğitime Giriş 09.00 A210-AZ01 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
05.11.2019 Tüm Sınıf MB102 Eğitim Sosyolojisi 09.00 A210-AZ01 Doç. Dr. Kasım KARAMAN
  ERUZEM GK101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I     ERUZEM
  ERUZEM GK103 Yabancı Dil I     ERUZEM
  ERUZEM GK105 Türk Dili I     ERUZEM
08.11.2019 A Gr. GK107 Bilişim Teknolojileri (A Gr.) 13.30 B104-B105 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
08.11.2019 B Gr. GK107 Bilişim Teknolojileri (B Gr.) 15.00 B104-B105 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
06.11.2019 Tüm Sınıf SÖP101 İlkokulda Temel Matematik 09.00 AZ01-A210 Dr. Öğr. Üyesi Fatma Berna BENLİ
07.11.2019 Tüm Sınıf SÖP103 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği 09.00 AZ01-A210 Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR
06.11.2019 Alttan Alanlar SÖP101  Temel Matematik I 09.00 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Fatma Berna BENLİ
08.11.2019 Alttan Alanlar SÖP103  Genel Biyoloji 09.00 A110 Dr. Öğr. Üyesi Mustafa HAMALOSMANOĞLU
05.11.2019 Alttan Alanlar SÖP105  Uygarlık Tarihi 15.30 A110 Prof. Dr. Remzi KILIÇ
08.11.2019 Alttan Alanlar SÖP107  Bilgisayar I 13.30 B104 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
  ERUZEM SÖP109  Türkçe I: Yazılı Anlatım     ERUZEM
  ERUZEM SÖP111  Yabancı Dil I     ERUZEM
  ERUZEM SÖP113  Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I     ERUZEM
04.11.2019 Alttan Alanlar SÖP115  Eğitim Bilimine Giriş 09.00 A210 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
2. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
07.11.2019 A Gr. MB204 Öğretim Teknolojileri (A Gr.) 13.00 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
07.11.2019 B Gr. MB204 Öğretim Teknolojileri (B Gr.) 13.00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
05.11.2019 Tüm Sınıf MB202 Türk Eğitim Tarihi 13.00 AZ01-A210 Prof. Dr. Remzi KILIÇ
06.11.2019 Seçmeli MB010 Eğitimde Proje Hazırlama (S) 13.00 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
06.11.2019 Seçmeli MB011 Eleştirel ve Analitik Düşünme (S) 13.00 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
06.11.2019 Seçmeli MB018 Okul Dışı Öğrenme Ortamları (S) 13.00 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
04.11.2019 Seçmeli GK008 İnsan İlişkileri ve İletişim (S) 13.00 AZ01 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
04.11.2019 Seçmeli GK011 Medya Okuryazarlığı (S) 13.00 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
04.11.2019 Seçmeli GK013 Sanat ve Estetik (S) 16.00 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
08.11.2019 Seçmeli SÖP002 Çocuk Edebiyatı (S) 15.30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
08.11.2019 Seçmeli SÖP004 Geleneksel Çocuk Oyunları (S) 15.30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
08.11.2019 Seçmeli SÖP010 Sınıf İçi Öğrenmelerin Değerlendirilmesi (S) 15.30 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
05.11.2019 A Gr. SÖP201 İlkokulda Drama (A Gr.) 16.00 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
05.11.2019 B Gr. SÖP201 İlkokulda Drama (B Gr.) 16.00 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
04.11.2019 A Gr. SÖP203 Fen Bilimleri Laboratuvar Uygulamaları (A Gr.) 14.30 AZ01 Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
04.11.2019 B Gr. SÖP203 Fen Bilimleri Laboratuvar Uygulamaları (B Gr.) 14.30 A210 Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
04.11.2019 A Gr. SÖP205 İlkokuma ve Yazma Öğretimi (A Gr.) 10:30 A308 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
04.11.2019 B Gr. SÖP205 İlkokuma ve Yazma Öğretimi (B Gr.) 10:30 A101 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
06.11.2019 Tüm Sınıf SÖP201 Türk Dili I: Ses ve Yapı Bilgisi  14.30 AZ01-A210 Öğr. Gör. Dr. Lütfiye GÜVENÇ
07.11.2019 Alttan Alanlar SÖP203 Genel Fizik 14.30 AZ01 Prof. Dr. Uğur BÜYÜK
07.11.2019 Alttan Alanlar SÖP205 Müzik 14.30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç AYCAN
04.11.2019 Alttan Alanlar SÖP209 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg. I 14.30 AZ01 Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
07.11.2019 Alttan Alanlar SÖP211 Çevre Eğitimi 14.30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Mustafa HAMALOSMANOĞLU
08.11.2019 Alttan Alanlar SÖP213 Çocuk Psikolojisi 14.30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
05.11.2019 Alttan Alanlar SÖP215 Sosyoloji  09.00 AZ01-A210 Doç. Dr. Kasım KARAMAN
08.11.2019 Alttan Alanlar SÖP217 Öğretim İlke ve Yöntemleri 14.30 AZ01 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ 
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
3. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
05.11.2019 A Gr. SÖP301 Fen ve Teknoloji Öğretimi I (A Gr.) 10:30 AZ01 Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
05.11.2019 B Gr. SÖP301 Fen ve Teknoloji Öğretimi I (B Gr.) 10:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Ebru EZBERCİ ÇEVİK
04.11.2019 A Gr. SÖP303 İlkokuma ve Yazma Öğretimi (A Gr.) 10:30 A210-A110 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
04.11.2019 B Gr. SÖP303 İlkokuma ve Yazma Öğretimi (B Gr.) 10:30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
06.11.2019 A Gr. SÖP305 Hayat Bilgisi Öğretimi (A Gr.) 10:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
06.11.2019 B Gr. SÖP305 Hayat Bilgisi Öğretimi (B Gr.) 10:30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
07.11.2019 A Gr. SÖP307 Matematik Öğretimi I (A Gr.) 10:30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ
07.11.2019 B Gr. SÖP307 Matematik Öğretimi I (B Gr.) 10:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ
04.11.2019 A Gr. SÖP309 Drama (A Gr.)  08:30 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
04.11.2019 B Gr. SÖP309 Drama (B Gr.)  08:30 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
05.11.2019 A Gr. SÖP311 Topluma Hizmet Uygulamaları (A Gr.) 08:30 AZ01 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
05.11.2019 B Gr. SÖP311 Topluma Hizmet Uygulamaları (B Gr.) 08:30 AZ01 Doç. Dr. Kasım KARAMAN
05.11.2019 C Gr. SÖP311 Topluma Hizmet Uygulamaları (C Gr.) 08:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
05.11.2019 D Gr. SÖP311 Topluma Hizmet Uygulamaları (D Gr.) 08:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
05.11.2019 E Gr. SÖP311 Topluma Hizmet Uygulamaları (E Gr.) 08:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
04.11.2019 Tüm Sınıf SÖP313 Ölçme ve Değerlendirme 16.30 AZ01-A210 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
4. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
05.11.2019 A Gr. SÖP401 Görsel Sanatlar Öğretimi (A Gr.) 15.30 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
05.11.2019 B Gr. SÖP401 Görsel Sanatlar Öğretimi (B Gr.) 15.30 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
04.11.2019 Tüm Sınıf SÖP403 Din Kültürü ve Ahlak Bil. Öğretimi  15.30 AZ01-A210 Doç. Dr. Ramazan ADIBELLİ
07.11.2019 Tüm Sınıf SÖP405 Trafik ve İlkyardım 15.30 A0Z1 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
06.11.2019 Tüm Sınıf SÖP407 Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı 15.30 AZ01-A210 Öğr. Gör. Dr. Lütfiye GÜVENÇ
08.11.2019 Tüm Sınıf SÖP409 Etkili İletişim 15.30 AZ01 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
08.11.2019 A Gr. SÖP411 Özel Eğitim (A Gr.) 16.30 AZ01 Öğr. Gör. Dr. Mehmet Emin ÖZTÜRK
06.11.2019 B Gr. SÖP411 Özel Eğitim (B Gr.) 16.30 AZ01 Öğr. Gör. Dr. Mehmet Emin ÖZTÜRK
06.11.2019 A Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (A Gr.) 08:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
06.11.2019 B Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (B Gr.) 08:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
06.11.2019 C Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (C Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Murat BORAN 
06.11.2019 D Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (D Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Murat BORAN 
06.11.2019 E Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (E Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
06.11.2019 F Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (F Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
06.11.2019 G Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (G Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Dr. Aslı SAYLAN KIRMIZIGÜL
06.11.2019 H Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (H Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Dr. Aslı SAYLAN KIRMIZIGÜL
06.11.2019 İ Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (İ Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Büşra Nur TURAN 
06.11.2019 J Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (J Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Büşra Nur TURAN 
06.11.2019 K Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (K Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Rabia ASAL 
06.11.2019 L Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (L Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Rabia ASAL 
06.11.2019 M Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (M Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Yüksel Büşra YÜKSEL 
06.11.2019 N Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (N Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Yüksel Büşra YÜKSEL 
06.11.2019 O Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (O Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ 
06.11.2019 P Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (P Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ 
06.11.2019 R Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (R Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Azime ATAY 
06.11.2019 S Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (S Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Azime ATAY 
06.11.2019 T Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (T Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Emine YAVUZ 
06.11.2019 U Gr. SÖP413  Öğretmenlik Uygulaması I (U Gr.) 08:30 Ofis Arş. Gör. Emine YAVUZ 
06.11.2019 Seçmeli SÖP417 Eğitim ve Toplumsal Yaşam (S) 10:30 A110 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
04.11.2019 Seçmeli SÖP429 Yaratıcı Yazma Öğretimi (S) 10:30 A110 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
04.11.2019 Seçmeli SÖP433 Kır Sosyolojisi (S) 10:30 A110 Doç. Dr. Kasım KARAMAN