SINAV TAKVİMİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
1. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
10.06.2019 Tüm Sınıf MB104 Eğitim Psikolojisi 10.00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
11.06.2019 Tüm Sınıf MB103 Eğitim Felsefesi 10.00 A210 Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ
  ERUZEM GK102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II     ERUZEM
  ERUZEM GK104 Yabancı Dil II     ERUZEM
  ERUZEM GK106 Türk Dili II     ERUZEM
12.06.2019 Tüm Sınıf SÖP102 Çevre Eğitimi 10.00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Mustafa HAMALOSMANOĞLU
13.06.2019 Tüm Sınıf SÖP104 İlkokulda Temel Fen Bilimleri 10.00 A210 Doç. Dr. Emine GÜNERİ
17.06.2019 Tüm Sınıf SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü 09.00 A210 Prof. Dr. Remzi KILIÇ
13.06.2019 Alttan Alanlar SÖP102 Temel Matematik II 09.00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ
17.06.2019 Alttan Alanlar SÖP104 Genel Kimya 10.00 A210 Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU
17.06.2019 Alttan Alanlar SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü 09.00 A210 Prof. Dr. Remzi KILIÇ
19.06.2019 Alttan Alanlar SÖP108 Genel Coğrafya 10.00 A210 Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR
18.06.2018 Alttan Alanlar SÖP110 Bilgisayar II 10.00 Bil.Lab. Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
  ERUZEM SÖP112 Türkçe II: Sözlü Anlatım     ERUZEM
  ERUZEM SÖP114 Yabancı Dil II     ERUZEM
  ERUZEM SÖP116 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II     ERUZEM
11.06.2019 Alttan Alanlar SÖP118 Eğitim Psikolojisi 10.00 A210/AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
 
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
2. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
11.06.2019 Tüm Sınıf SÖP202 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bil. 13:00 A210 Öğr. Gör. Nesibe Didem KOÇAK
10.06.2019 Tüm Sınıf SÖP204 Çocuk Edebiyatı 13:00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
17.06.2019 Tüm Sınıf SÖP206 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği 13.30 A210 Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR
19.06.2019 A Gr. SÖP208 Sanat Eğitimi (A Gr.) 08.00 A210 Öğr. Gör. Feride ACAR
19.06.2019 B Gr. SÖP208 Sanat Eğitimi (B Gr.) 08.00 A210 Öğr. Gör. Feride ACAR
13.06.2019 A Gr. SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (A Gr.) 13:00 A210 Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
13.06.2019 B Gr. SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (B Gr.) 13:00 A210 Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY
14.06.2019 A Gr. SÖP212 Müzik Öğretimi (A Gr.) 09:00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç AYCAN
14.06.2019 B Gr. SÖP212 Müzik Öğretimi (B Gr.) 09:00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç AYCAN
20.06.2019 A Gr. SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (A Gr.) 13:00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
20.06.2019 B Gr. SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (B Gr.) 13:00 AZ01 Öğr. Gör. Feride ACAR
21.06.2019 A Gr. SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (A Gr.) 13:00 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
21.06.2019 B Gr. SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (B Gr.) 13:00 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
18.06.2019 A Gr. SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (A Gr.) 13:00 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
18.06.2019 B Gr. SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (B Gr.) 13:00 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
12.06.2019 Tüm Sınıf SÖP220 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı 13:00 A210 Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
 
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ 
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
3. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
11.06.2019 A Gr. SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II (A Gr.) 11:30 A210 Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN
11.06.2019 B Gr. SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II (B Gr.) 11:30 A210 Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN
12.06.2019 A Gr. SÖP304 Türkçe Öğretimi (A Gr.) 11:30 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
12.06.2019 B Gr. SÖP304 Türkçe Öğretimi (B Gr.) 11:30 AZ01 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
17.06.2019 Tüm Sınıf SÖP306 Sosyal Bilgiler Öğretimi  11:30 A210 Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK
10.06.2019 A Gr. SÖP308 Matematik Öğretimi II (A Gr.) 11:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ
10.06.2019 B Gr. SÖP308 Matematik Öğretimi II (B Gr.) 11:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ
13.06.2019 Tüm Sınıf SÖP310 Erken Çocukluk Eğitimi 11:30 A210 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
18.06.2019 Tüm Sınıf SÖP312 Sınıf Yönetimi 11:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
18.06.2019 A Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (A Gr.) 11:30 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
18.06.2019 B Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (B Gr.) 11:30 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
18.06.2019 C Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (C Gr.) 11:30 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
18.06.2019 D Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (D Gr.) 11:30 Ofis Doç. Dr. Kasım KARAMAN
18.06.2019 E Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (E Gr.) 11:30 Ofis Doç. Dr. Kasım KARAMAN
18.06.2019 F Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (F Gr.) 11:30 Ofis Doç. Dr. Kasım KARAMAN
18.06.2019 G Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (G Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
18.06.2019 H Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (H Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
18.06.2019 İ Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (İ Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
18.06.2019 J Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (J Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
18.06.2019 K Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (K Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
18.06.2019 L Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (L Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
18.06.2019 M Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (M Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
18.06.2019 N Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (N Gr.) 11:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
18.06.2019 O Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (O Gr.) 11:30 Ofis Öğr. Gör. Feride ACAR
18.06.2019 P Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (P Gr.) 11:30 Ofis Öğr. Gör. Feride ACAR
18.06.2019 R Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (R Gr.) 11:30 Ofis Öğr. Gör. Feride ACAR
18.06.2019 S Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (S Gr.) 11:30 Ofis Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ
AYDIN
18.06.2019 T Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (T Gr.) 11:30 Ofis Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ
AYDIN
18.06.2019 U Gr. SÖP314 Okul Deneyimi (U Gr.) 11:30 Ofis Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ
AYDIN
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
4. SINIF          
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı
10.06.2019 Tüm Sınıf SÖP402 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim 14.30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
11.06.2019 Tüm Sınıf SÖP404 Cumhuriyet Tarihi 14:30 A210 Prof. Dr. Cevdet KIRPIK
12.06.2019 Tüm Sınıf SÖP406 İlköğretimde Kaynaştırma 14:30 A210 Öğr. Gör. Dr. Mehmet Emin ÖZTÜRK
17.06.2019 Okul Yönetimi SÖP408 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi 14:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
13.06.2019 Tüm Sınıf SÖP410 Rehberlik 15.00 A210 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
18.06.2019 A Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (A Gr.) 14:30 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
18.06.2019 B Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (B Gr.) 14:30 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK
18.06.2019 C Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (C Gr.) 14:30 Ofis Doç. Dr. Kasım KARAMAN
18.06.2019 D Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (D Gr.) 14:30 Ofis Doç. Dr. Kasım KARAMAN
18.06.2019 E Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (E Gr.) 14:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER
18.06.2019 F Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (F Gr.) 14:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan
GÖZLER
18.06.2019 G Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (G Gr.) 14:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
18.06.2019 H Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (H Gr.) 14:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
18.06.2019 İ Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (İ Gr.) 14:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
18.06.2019 J Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (J Gr.) 14:30 Ofis Dr. Öğr. Üyesi Neşet MUTLU
18.06.2019 K Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (K Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Sümeyye DERİN
18.06.2019 L Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (L Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Sümeyye DERİN
18.06.2019 M Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (M Gr.) 14:30 Ofis Öğr. Gör. Feride ACAR
18.06.2019 N Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (N Gr.) 14:30 Ofis Öğr. Gör. Feride ACAR
18.06.2019 O Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (O Gr.) 14:30 Ofis Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
18.06.2019 P Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (P Gr.) 14:30 Ofis Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
18.06.2019 R Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (R Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Büşra Nur TURAN
18.06.2019 S Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (S Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Büşra Nur TURAN
18.06.2019 T Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (T Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Rabia ASAL
18.06.2019 U Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (U Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Rabia ASAL
18.06.2019 V Gr. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (V Gr.) 14:30 Ofis Arş. Gör. Dr. Ebru EZBERCİ ÇEVİK
19.06.2019 Seçmeli SÖP414 Bilgisayar Destekli Öğretim (S) 14:30 A210 Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
19.06.2019 Seçmeli SÖP418 Aile Eğitimi (S) 14:30 A110 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN
19.06.2019 Seçmeli SÖP426 Türkçenin Güncel Sorunları (S) 14:30 AZ01 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK