OKUL UYGULAMALARI

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ UYGULAMA DERSLERİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR
4. SINIF (ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI)
SIRA NO   ADI SOYADI Öğrenci Bölüm /Program Adı OKULUN ADI UYGULAMA ÖĞRETMENİ UYGULAMA
ÖĞRETİM ELEMANI
1 1 RABİA GÜL Sınıf Eğitimi Fatoş Büyükkuşoğlu İ.O. Ramazan SERT Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ 
2 SEDA BÖREKCİ Sınıf Eğitimi
3 LÜTFİYE NUR KARADELİ Sınıf Eğitimi
4 ESRA GÜNGÖR Sınıf Eğitimi
5 2 NURİ GÜNGÖR Sınıf Eğitimi Fatoş Büyükkuşoğlu İ.O. Derya GÜLTEKİN Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YAMAÇ
6 RUMEYSA NUR ÖZ Sınıf Eğitimi
7 ŞEYMA SEVDA Sınıf Eğitimi
8 ALİ SEKİDAĞ Sınıf Eğitimi
9 3 HİKMET BUSE KARAGÖZ Sınıf Eğitimi Fatoş Büyükkuşoğlu İ.O. Arzu DEMİRCİOĞLU Arş. Gör. Murat BORAN 
10 ŞEYDA  DELİ Sınıf Eğitimi
11 ÖMER CAN YÜCEL Sınıf Eğitimi
12 KANİYE PALAMUT Sınıf Eğitimi
13 4 MERVE BİNGÖL Sınıf Eğitimi Fatoş Büyükkuşoğlu İ.O. Özlem KEBEŞOĞLU Arş. Gör. Murat BORAN 
14 BURÇİN SİNGİL Sınıf Eğitimi
15 ELİF NİSA YAŞAR Sınıf Eğitimi
16 BEYZA MUTLU Sınıf Eğitimi
17 5 SAFİYE KÜÇÜK Sınıf Eğitimi Mehmet Miraboğlu İ.O. Ekrem KILIÇ Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY 
18 SELİN AKMEŞE Sınıf Eğitimi
19 AYÇA ARI Sınıf Eğitimi
20 AYŞE BETÜL GÖZÜAK Sınıf Eğitimi
21 6 ESMA UVAÇİN Sınıf Eğitimi Mehmet Miraboğlu İ.O. Şahnur ULUCAN Arş. Gör. Dr. Esra KIZILAY 
22 FATMATÜL ZEHRA ATİK Sınıf Eğitimi
23 SEZER  ALKAYA Sınıf Eğitimi
24 BEYZA ERİŞ Sınıf Eğitimi
25 7 MEHMET KARABIYIK Sınıf Eğitimi Mehmet Miraboğlu İ.O. Gonca TELİS Arş. Gör. Dr. Aslı SAYLAN KIRMIZIGÜL 
26 NESRİN ÖKSÜZ Sınıf Eğitimi
27 MUSTAFA VİCDAN Sınıf Eğitimi
28 FATMA BETÜL AYMAN Sınıf Eğitimi
29 8 EDA CAN Sınıf Eğitimi Mehmet Miraboğlu İ.O. Tülin KABUKCU Arş. Gör. Dr. Aslı SAYLAN KIRMIZIGÜL
30 NEŞE BODA Sınıf Eğitimi
31 RABİA GİZEM AKTEMUR Sınıf Eğitimi
32 HATİCE ÖZTÜRK Sınıf Eğitimi
33 9 ÖMER FARUK KARASU Sınıf Eğitimi Besime Özderici İ.O. İrfan AKSÖZ Arş. Gör. Büşra Nur TURAN 
34 HASAN AKBUDAK Sınıf Eğitimi
35 SAADET NUR AYATA Sınıf Eğitimi
36 BUSENUR YILDIRIM Sınıf Eğitimi
37 10 ONUR KALA Sınıf Eğitimi Besime Özderici İ.O. Sevil ÖKSÜZ Arş. Gör. Büşra Nur TURAN 
38 MELTEM ÇAKIR Sınıf Eğitimi
39 ŞEYMA DEMİR Sınıf Eğitimi
40 HASAN FİDANER Sınıf Eğitimi
41 11 SALTUK BUĞRA ALP ASLAN Sınıf Eğitimi Besime Özderici İ.O. Selim İLİK Arş. Gör. Rabia ASAL 
42 AYÇA ÇALIŞTIRIR Sınıf Eğitimi
43 MERVE LALE Sınıf Eğitimi
44 SEDA DOĞAN Sınıf Eğitimi
45 12 EBRU YÜKSEL Sınıf Eğitimi Besime Özderici İ.O. Abdullah YÜKSEL Arş. Gör. Rabia ASAL 
46 AHMET  YILDIZ Sınıf Eğitimi
47 EDA NUR KAPLAN Sınıf Eğitimi
48 ESMA ARI Sınıf Eğitimi
49 13 YAHYA TOKAT Sınıf Eğitimi Cemil Baba İ.O. Ayhan ÇINAR Arş. Gör. Yüksel Büşra YÜKSEL 
50 BENGİSU ASLANER Sınıf Eğitimi
51 BÜŞRA NUR ÜNAL Sınıf Eğitimi
52 TARIK ÖZKABAYEL Sınıf Eğitimi
53 14 MERVE GÜNEŞ Sınıf Eğitimi Cemil Baba İ.O. Aylin OĞUZ Arş. Gör. Yüksel Büşra YÜKSEL 
54 GAMZE BAĞCI Sınıf Eğitimi
55 ESRA ÇAVUŞÜZÜMÜ Sınıf Eğitimi
56 AYŞE ÇİLSOY Sınıf Eğitimi
57 15 VİLDAN DURSUN Sınıf Eğitimi Cemil Baba İ.O. Derya KAT Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ 
58 ZÜHAL ÇİÇEKLİ Sınıf Eğitimi
59 NİSA NUR SEYİTOĞLU Sınıf Eğitimi
60 KÜBRA AYHAN Sınıf Eğitimi
61 16 HANDE EKİZ Sınıf Eğitimi Cemil Baba İ.O. Eda ERCİYAS Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ 
62 ZEKİYE GÜNEŞ Sınıf Eğitimi
63 OZAN TATLI Sınıf Eğitimi
64 EMİNE KURT Sınıf Eğitimi
65 17 NURHAN YAHŞİ Sınıf Eğitimi Servet Akaydın İ.O. Aynur GÜRSOY Arş. Gör. Azime ATAY 
66 HURİYE ÇALIM Sınıf Eğitimi
67 NAGİHAN ADAŞ Sınıf Eğitimi
68 ESMA TÜRKSOY Sınıf Eğitimi
69 18 HATİCE SÖNMEZ Sınıf Eğitimi Servet Akaydın İ.O. Nihal HALICI Arş. Gör. Azime ATAY 
70 ŞEYMA NUR ÇORUK Sınıf Eğitimi
71 SEDA ÇETİN Sınıf Eğitimi
72 MERVE YAYABAŞI Sınıf Eğitimi
73 19 NURSENEM AKSUNGUR Sınıf Eğitimi Servet Akaydın İ.O. Cumhur DEMİRKUNDAK Arş. Gör. Emine YAVUZ 
74 HATİCE BALOĞLU Sınıf Eğitimi
75 SEDANUR ERBAŞ Sınıf Eğitimi
76 MEHMET CELİL MACİT Sınıf Eğitimi
77 20 GAMZE YILMAZ Sınıf Eğitimi Servet Akaydın İ.O. Mustafa AKKOYUN Arş. Gör. Emine YAVUZ 
78 HALİL KÖK Sınıf Eğitimi
79 TUĞBA  ÇAKIR Sınıf Eğitimi
80 MENŞURE NAVRUZ Sınıf Eğitimi